KWESTA PUBLICZNA

Zarząd Iwonickiego Stowarzyszenia „Ocalić od zapomnienia” informuje, że w dniach 30 października (niedziela) i 1 listopada (wtorek – Wszystkich Świętych) w godzinach od 8.00 do 16.00, na obu iwonickich cmentarzach zostanie przeprowadzona kwesta publiczna.

Kwestować będą członkowie Stowarzyszenia wspomagani przez młodzież z iwonickich gimnazjów. Wszyscy kwestujący będą posiadać identyfikatory z logo Stowarzyszenia.

Całkowity dochód ze zbiórki zostanie przeznaczony na renowację kolejnych pomników na starym cmentarzu w Iwoniczu i dokończenie renowacji Grobu Nieznanego Żołnierza na nowym cmentarzu w Iwoniczu.

Prace remontowo-konserwatorskie wymagają dużych nakładów finansowych, a  Stowarzyszenie realizuje działania statutowe wyłącznie w oparciu o datki i darowizny obywateli, składki członkowskie oraz o środki pozyskane z wygranych konkursów.

Datki można również wpłacać na konto Iwonickiego Stowarzyszenia „Ocalić od zapomnienia”  numer konta: 13 8642 1041 2006 4012 8395 0001 PBS Filia w Iwoniczu-Zdroju.

Kwesta ma umocowanie prawne, ponieważ została zgłoszona w Ministerstwie Cyfryzacji na portalu zbiórek publicznych i uzyskała wpis o numerze 2016/3678/OR.

Prosimy o szczodre wsparcie naszych działań.

                                                                                                                                      Zarząd Stowarzyszenia

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.