Podziękowanie od wicepremiera Mateusza Morawieckiego

Jak czytelnicy naszej strony wiedzą, Stowarzyszenie już dwukrotnie wygrywało konkurs ogłaszany przez BZ WBK „Tu mieszkam, tu zmieniam”, uzyskując granty na realizację projektów służących środowisku. Wspierającym działalność prospołeczną Banku Zachodniego WBK był w tym czasie jego Prezes, Mateusz Morawiecki, z którym Prezes Rajmund Boczar miał przyjemność rozmawiać o działalności Stowarzyszenia podczas Gali wręczania dyplomów potwierdzających otrzymanie dofinansowania.

Po wejściu Pana Mateusza Morawieckiego do rządu i powierzeniu mu teki wicepremiera i ministra rozwoju, Zarząd Stowarzyszenia wystosował w listopadzie do wicepremiera list gratulacyjny. Zdawaliśmy sobie sprawę, że ogrom zadań stojących przed ministrem i wicepremierem nie sprzyja udzieleniu szybkiej odpowiedzi, ale cierpliwość została nagrodzona. W dniu 3 marca 2016 r. Stowarzyszenie otrzymało podziękowanie od wicepremiera za przekazane gratulacje.

Teraz przed Stowarzyszeniem stoi ważne zadanie przybliżenia Iwonicza-Zdroju do Warszawy, bo list z podziękowaniem datowany 25 stycznia wędrował do nas „tylko” 38 dni.

Marek Bliżycki

Pismo od min. M. Morawieckiego-1

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.