Uroczyste wręczenie Nagrody NGO Wysokich Lotów

W dniu 22 grudnia 2016 roku Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl wręczył Prezesowi Iwonickiego Stowarzyszenia „Ocalić od zapomnienia” Rajmundowi Boczarowi i Burmistrzowi Gminy Iwonicz-Zdrój Witoldowi Kocajowi, Nagrodę NGO Wysokich Lotów w kategorii Kultura i tożsamość narodowa, przyznaną Stowarzyszeniu za aktywną działalność na rzecz swojego środowiska w zakresie pielęgnowania tożsamości historycznej i narodowej w 2015 roku.

Podczas uroczystości wszyscy zebrani mogli zapoznać się z działalnością naszego Stowarzyszenia i obejrzeć krótką prezentację ilustrującą dotychczasowe dokonania.

Należy podkreślić, że w skali całego województwa zostały przyznane tylko 4 nagrody w czterech kategoriach i dwa wyróżnienia. Jako Stowarzyszenie odczuwamy satysfakcję, że nasza praca wspierana przez władze i całą społeczność Gminy została tak wysoko oceniona.

Wszystkim, którzy wspierają nasze działania bardzo serdecznie dziękujemy.

Zarząd Stowarzyszenia

Tekst: Marek Bliżycki, zdjęcia: Marek Deręg

2 komentarze do wpisu „Uroczyste wręczenie Nagrody NGO Wysokich Lotów”

  1. Gratulujemy i dziękujemy za wkład w budowaniu naszej, polskiej tożsamości. Miło wiedzieć, że są jeszcze osoby, stowarzyszenia, którym zależy na Pamięci o naszych Przodkach. Dziękujemy!

    Odpowiedz
    • Bardzo dziękujemy za ciepły komentarz i uznanie dla naszych działań. Zapewniam w imieniu członków Stowarzyszenia, że będziemy z tym samym zaangażowaniem przywracać lub utrwalać pamięć o naszych przodkach i ludziach zasłużonych dla iwonickiej Małej Ojczyzny.

      Odpowiedz

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.