Ważny komunikat – już działa interaktywny plan miejsc poddanych zabiegom renowacyjnym przez Stowarzyszenie

Wszystkich członków i sympatyków Stowarzyszenia oraz osoby zainteresowane tym co ciekawego dzieje się w Gminie Iwonicz-Zdrój informuję, że od dnia 26 stycznia 2018 roku działa interaktywny plan miejsc, które zostały poddane działaniom modernizacyjnym, rewitalizacyjnym i renowacyjnym podczas pięcioletniej działalności Iwonickiego Stowarzyszenia „Ocalić od zapomnienia”.
Na górnym pasku MENU pojawił się klawisz „Interaktywny wykaz miejsc poddanych renowacji”. Naciśnięcie tego klawisza przeniesie Państwa na plan Gminy Iwonicz-Zdrój, gdzie pod numerami na planie są ukryte opisy miejsc (grobów, kapliczek, mogił zbiorowych i innych miejsc), które Stowarzyszenie starało się ocalić od zapomnienia i przechować dla następnych pokoleń. Klawisz „Lista miejsc po renowacji” w prawym dolnym rogu planu wyświetli listę miejsc w kolejności ich odnawiania przez Stowarzyszenie. Kliknięcie w obiekt na liście otworzy opis miejsca, a kliknięcie w klawisz „Więcej” otworzy obszerny komentarz z opisem przebiegu prac przy danym miejscu lub obiekcie. Opisy zawierają zdjęcia miejsc i dokumentują przebieg prac, a w tekście znajdą Państwo linki do wcześniejszych artykułów pisanych na bieżąco podczas realizacji naszych działań.

Zachęcam do odwiedzania obu interaktywnych planów – starego cmentarza w Iwoniczu i szerszego planu prac wykonanych przez Stowarzyszenie. Informuję, że w dalszym ciągu w parafiach Iwonicz i Iwonicz-Zdrój są do nieodpłatnego nabycia Informatory o ludziach spoczywających na starym cmentarzu „Ocaleni od zapomnienia”.
Zachęcam do lektury.

Przy okazji informuję, że w dniu 10 marca (sobota) odbędzie się Walne Zgromadzenie Sprawozdawczo-Wyborcze Członków Stowarzyszenia, które podsumuje 5-letnią kadencję i wybierze nowe władze Stowarzyszenia.

Marek Bliżycki

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.