Instytut Studiów Podyplomowych WSNP z Warszawy prowadzi studia w Iwoniczu

Informacja zawarta w tytule nie jest zgodna z działalnością Iwonickiego Stowarzyszenia, ale może tą właśnie drogą osoby poszukujące uczelni blisko domu dowiedzą się o takiej możliwości. Punkt Konsultacyjno-Rekrutacyjny w Iwoniczu (PKR Iwonicz) już trzeci rok z rzędu rekrutuje kandydatów na studia podyplomowe. Podczas sesji egzaminacyjnej zakończonej 3 lipca, 114 słuchaczy zdało egzamin z dobrymi i bardzo dobrymi wynikami uzyskując dodatkowe kwalifikacje do pracy z dziećmi i młodzieżą lub do pracy w instytucjach samorządowych. Zajęcia dydaktyczne odbywały się głównie w dobrze wyposażonych salach Szkoły Podstawowej w Iwoniczu. Pandemia spowodowała, że część zajęć była prowadzona przez wykładowców w postaci różnotematycznych webinariów.

Na rok akademicki 2020/21 Uczelnia przygotowała nieco zmodyfikowaną i poszerzoną ofertę studiów podyplomowych. Pełna informacja o proponowanych kierunkach, wysokości czesnego i zasadach rekrutacji jest zawarta w najnowszym Informatorze, który można sobie pobrać w postaci pdf. Kontakt z lokalnym Partnerem Uczelni, który odpowie na większość pytań i wątpliwości, jest zawarty na stronie 35 Informatora.

Warto zaznaczyć, że Wyższa Szkoła Nauk Pedagogicznych przedstawia również szeroką ofertę studiów licencjackich, uzupełniających magisterskich i pełnych 5-letnich magisterskich z zakresu pedagogiki i pedagogiki specjalnej.

Dużo istotnych informacji można uzyskać na stronach współdziałających ze sobą uczelni: www.podyplomowe.info, www.wsnp.edu.pl, www.sgk.edu.pl oraz www.wssm.pl, tylko strony te nie są jeszcze w pełni zaktualizowane.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu osobistego z Partnerem Uczelni.

Marek Bliżycki

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.