„PIWNICA POD BARANAMI” w Krośnie. ARTYSTA MAREK WIATR INSPIRUJE

Współpracujący z Iwonickim Stowarzyszeniem „Ocalić od zapomnienia”, śpiewak operowy i malarz, współtwórca i dyrektor artystyczny Festiwalu w Żarnowcu, artysta Marek Wiatr, otwiera w Krośnie kameralną scenę koncertowo-teatralną pod nazwą „Scena 1 Piętro”. Miejscem przyszłych wzruszeń artystycznych będzie sala w Domu Nauczyciela w Krośnie przy ulicy Łukasiewicza 63, gdzie artysta od lat prowadzi Szkołę Wokalno-Aktorską. Na inauguracyjny występ w dniu 23 października (niedziela) o godzinie 18.00, Marek Wiatr zaprosił artystów kultowej krakowskiej „Piwnicy pod Baranami”. Artyści zaproszenie przyjęli a teraz będą oczekiwać na pełną widownię. My natomiast będziemy oczekiwać wysokiego poziomu i dobrej zabawy.

Bilety można nabywać w Domu Nauczyciela w dni robocze w godzinach od 9.00 do 12.00 oraz rezerwować pod numerem telefonu 603 587 476.

Więcej na temat Sceny i jej twórcy w artykule Ewy Gorczycy pod linkiem: https://krosno.naszemiasto.pl/artysta-marek-wiatr-chce-stworzyc-w-krosnie-kameralna-scene/ar/c13-9012453

 

W imieniu organizatora „Sceny 1 Piętro” i zapowiadanego spektaklu serdecznie zapraszamy.

Zarząd Stowarzyszenia

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.