Sympatyczny patronat – wizyta Pani dyrektor krośnieńskiego oddziału BZ WBK w Lesie Grabińskim

W ramach sprawowanego patronatu, w dniu 17 czerwca odwiedziła miejsce realizacji projektu konkursowego „Tu mieszkam, tu zmieniam” Pani Julita Jakubowska, dyrektor krośnieńskiego oddziału BZ WBK. Była to już druga wizyta Pani dyrektor w Lesie Grabińskim przy pomniku zamordowanych patriotów.

Pani dyrektor interesowała się przebiegiem prac, występującymi trudnościami oraz kosztami realizacji projektu konkursowego. Prezesi Stowarzyszenia opowiedzieli szerzej o okolicznościach zbrodni, którą upamiętnia pomnik postawiony w tym trudno dostępnym miejscu. Całej wizycie towarzyszył odgłos prac montażowych przy powstającej wiacie, która ma służyć odwiedzającym to miejsce pamięci do chwili odpoczynku i refleksji.

Rozmowy z Panią dyrektor były kontynuowane przy kawie w restauracji hotelu ELITA w Iwoniczu-Zdroju, który wspomaga wolontariuszy pracujących w Lesie Grabińskim smacznymi posiłkami. (http://www.hotelelita.pl/)

Prezesi otrzymali informację, że została ogłoszona przez Fundację Banku Zachodniego WBK S.A. druga edycja konkursu „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM”, z udziału w którym mogą skorzystać wszystkie zorganizowane lub skrzyknięte ad hoc społeczności lokalne. Wystarczy tylko mieć dobry pomysł, napisać dobry wniosek i … wygrać. Szczegóły konkursu znajdują się na stronie banku http://www.bzwbk.pl/

Po spotkaniu z Panią dyrektor Julitą Jakubowską pozostała refleksja, że bardzo motywująca dla nas, uczestników konkursu, jest świadomość życzliwego zainteresowania dyrektora oddziału banku realizacją projektu konkursowego. Nie jest to chyba częsta praktyka w naszym życiu publicznym.

M.B.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.