XV Kurs Wokalistyki Operowej w Iwoniczu-Zdroju

Dobre kontakty nawiązane z tenorem Opery Śląskiej w Bytomiu, prof. Feliksem Widerą po koncercie charytatywnym, który odbył się 1 lipca 2015 r. na rzecz naszego Stowarzyszenia, zaowocowały przeniesieniem do Iwonicza-Zdroju Kursu Wokalistyki Operowej organizowanego przez Profesora od 14 lat w Krynicy-Zdroju.

Stowarzyszenie, pojmując szeroko ideę ocalania od zapomnienia, podjęło się współorganizowania Kursu widząc w nim szansę promowania Iwonicza-Zdroju w całym kraju.

Kurs odbędzie się w dniach od 10 do 20 lipca 2016 r. Zajęcia warsztatowe będą prowadzone w Pałacu Załuskich w Iwoniczu, a koncerty odbędą się w Iwoniczu-Zdroju. Dni koncertowe, to 10, 13, 14, 16 i 17 lipca. 19 lipca odbędzie się koncert finałowy stanowiący podsumowanie kursu. Więcej szczegółów na temat Kursu i zasad uczestniczenia w nim można znaleźć na stronie internetowej www.kurswokalny.pl

W imieniu organizatorów i kierownika Kursu zapraszamy do udziału w Kursie uczniów, studentów i absolwentów szkół muzycznych, który chcą podnieść swoje umiejętności wokalne pod kierunkiem doświadczonych pedagogów.

Marek Bliżycki

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.